Skip to content

Uwaga! Drafty do Dzikiej Ligi i Girls League zostały przełożone na niedzielę 2.10.

Wystarczy, że wybierzesz dogodny termin dla swojego rocznika i przyjdziesz na zajęcia!

⚠️ Zajęcia 31.05 (piątek)

Szanowni Państwo, informujemy, że w większości lokalizacji zajęcia odbywają się bez zmian, z wyłączeniem:
❌ Kwatery Głównej
❌ Joliot-Curie
❌ Szaserów
❌ Płużnicka
❌ Grzegorzewskiej

KOSZYKÓWKA W WARSZAWIE

ZGŁOSZENIA DO LIG Z DRAFTEM DLA DZIECI I MŁODZIEŻY:

🦍 DZIKA LIGA – chłopaki i dziewczyny roczniki 2011-2014  📝ZGŁOŚ SIĘ📝
👧 GIRLS LEAGUE – dziewczęta roczniki 2005-2012  📝ZGŁOŚ SIĘ!📝
🏀 WB DIVISIONS – mężczyźni roczniki 2005-2010 📝ZGŁOŚ SIĘ!📝

Lokalizacje

Zapraszamy do jednej z kilkudziesięciu grup koszykarskich w kilkunastu miejscach Warszawy, z podziałem na płeć i wiek – 7-8 // 9-11 // 12-13 // 14-15 // 16-18 lat.

Od 2007 roku było z nami przeszło kilka tysięcy zawodników. Wśród nich późniejsi medaliści Mistrzostw Polski, reprezentanci regionu.  

Poziomy

Dołączyć może każdy bez względu na umiejętności oraz czas jaki chce na to poświęcić!

Prowadzimy zawodników krok po kroku do kolejnych wyzwań, od pierwszych treningów i zrozumienia gry, przez mecze weekendowe, do grup Select dla najbardziej zaangażowanych i Kadr Warsaw Basketball, biorących udział w turniejach ogólnopolskich

Mecze

Najważniejsza jest gra!

To mecze dają nam najwięcej frajdy. Nasz system umożliwia Ci szybkie dołączenie do rozgrywek w odpowiedniej kategorii. Wypełniasz formularz, przychodzisz i grasz – organizujemy drużyny i nabór do nich poprzez Draft. Każdy zgłasza się do ligi indywidualnie i ma zagwarantowany czas gry dzięki naszemu systemowi rotacji. Masz pewność, że będziesz grał z zawodnikami na podobnym poziomie.

TRENOWANIE

W dowolnym momencie przyjdź na próbę w wybranej lokalizacji (sprawdź poniżej). Weź ze sobą strój sportowy, buty na zmianę i wodę. 
Zapisu dokonujesz poprzez formularz: warsawbasketball.com/zapisy

Każdy może grać w kosza w WB!
– mamy grupy dla dziewcząt i dla chłopców we wszystkich kategoriach wiekowych, na pewno znajdziesz odpowiednią
– jeśli zaczynasz przygodę z koszykówką nauczysz się podstaw i przygotujesz się do gry

Jeżeli chcesz grać w meczach
– znajdziesz listę rozgrywek na dole strony
– możesz dołączyć do drużyn w swojej kategorii wiekowej na różnym stopniu zaawansowania

Zawodnicy zaawansowani
– mogą skorzystać z treningów w naszym partnerskich klubie Warsaw Basketball Select, prowadzonym przez Klub Sportowy Draft sp z o.o. – napisz do klubsportowydraft@gmail.com z pytaniem o terminy i miejsca

Grupy Warsaw Basketball

OPŁATY
  • Miesięczny koszt: 250 zł za 2 treningi w tygodniu lub 175 zł za 1 trening w tygodniu.
  • Kolejne dziecko płaci 200 zł.
  • Szczegóły techniczne w formularzu zapisowym.
ZWOLNIENIA/REZYGNACJE
  • Kontuzje, długie choroby oraz rezygnacje zgłaszane mogą być wyłącznie za pomocą formularza www.warsawbasketball.com/zmiany.
  • Zobowiązanie płatności dotyczy zapewnienia obiektów i trenerów, nie rozliczamy pojedynczych zajęć.
  • Zmian w zajęciach, rezygnacjach prosimy NIE zgłaszać na zajęciach.
  • Zrezygnować można do 5. dnia danego miesiąca, bez dłuższych okresów wypowiedzenia. Automatycznie zobowiązanie członkostwa wygasa 25.06.2024.
  • Zniżki przy długich chorobach, kontuzjach. Dokładne szczegóły dotyczące zwolnień w formularzu zapisowym.

Rozgrywki i udział turniejach stanowią odrębną usługę.

Sezon 2023/24! Zapraszamy!

Wybierz z poniższej listy chłopcy/dziewczęta i rocznik
Chł 2005
grupaterminy
BEMOWO
ul.Irzykowskiego 1A
pon 19:30-21:00
śr 20:00-21:30
BIAŁOŁĘKA
ul.Płużnicka 4
wt 19:00-20:30
pią 19:00-20:30
BIAŁOŁĘKA
ul.Strumykowa 21
wt 17:30-19:00
pią 17:30-19:00
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
nie 10:30-12:00
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
śr 16:30-18:00
pią 17:30-19:00
BRÓDNO
ul.Bartnicza 2
Bródno
pon 19:00-20:30
śr 19:00-20:30
MOKOTÓW
ul.Bełska 1/3
Wierzbno
pon 17:00-18:30
śr 18:30-20:00
PRAGA
ul.Tarnowiecka 4 / Szaserów 117
śr Tarnowiecka 17:40-19:10
pią Szaserów 17:40-19:10
ŚRÓDMIEŚCIE
ul.Hoża 11/15
Centrum
pon 19:00-20:30
czw 19:00-20:30
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
pon 17:30-19:00
pią 17:30-19:00
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt 20:00-21:30
czw 20:00-21:30
WAWER
ul.Cyklamenów 28
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 20:30-22:00
pią 20:30-22:00
WAWER
ul.Cyklamenów 28
śr 17:30-19:00
pią 19:00-20:30
WILANÓW
ul.Gubinowska 28/30
Aktualnie zapisy tylko na piątek
śr 20:00-21:30
pią 20:00-21:30
WOLA
ul.Kasprzaka 19/21
Płocka
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 17:00-18:30
pią 17:30-19:00
Chł 2006
grupaterminy
BEMOWO
ul.Irzykowskiego 1A
pon 19:30-21:00
śr 20:00-21:30
BIAŁOŁĘKA
ul.Płużnicka 4
wt 19:00-20:30
pią 19:00-20:30
BIAŁOŁĘKA
ul.Strumykowa 21
wt 17:30-19:00
pią 17:30-19:00
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
nie 10:30-12:00
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
śr 16:30-18:00
pią 17:30-19:00
BRÓDNO
ul.Bartnicza 2
Bródno
pon 19:00-20:30
śr 19:00-20:30
MOKOTÓW
ul.Bełska 1/3
Wierzbno
pon 17:00-18:30
śr 18:30-20:00
PRAGA
ul.Tarnowiecka 4 / Szaserów 117
śr Tarnowiecka 17:40-19:10
pią Szaserów 17:40-19:10
ŚRÓDMIEŚCIE
ul.Hoża 11/15
Centrum
pon 19:00-20:30
czw 19:00-20:30
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
pon 17:30-19:00
pią 17:30-19:00
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt 20:00-21:30
czw 20:00-21:30
WAWER
ul.Cyklamenów 28
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 20:30-22:00
pią 20:30-22:00
WAWER
ul.Cyklamenów 28
śr 17:30-19:00
pią 19:00-20:30
WILANÓW
ul.Gubinowska 28/30
Aktualnie zapisy tylko na piątek
śr 20:00-21:30
pią 20:00-21:30
WOLA
ul.Kasprzaka 19/21
Płocka
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 17:00-18:30
pią 17:30-19:00
Chł 2007
grupaterminy
BEMOWO
ul.Irzykowskiego 1A
pon 19:30-21:00
śr 20:00-21:30
BIAŁOŁĘKA
ul.Płużnicka 4
wt 19:00-20:30
pią 19:00-20:30
BIAŁOŁĘKA
ul.Strumykowa 21
wt 17:30-19:00
pią 17:30-19:00
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
nie 10:30-12:00
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
śr 16:30-18:00
pią 17:30-19:00
BRÓDNO
ul.Bartnicza 2
Bródno
pon 19:00-20:30
śr 19:00-20:30
MOKOTÓW
ul.Bełska 1/3
Wierzbno
pon 17:00-18:30
śr 18:30-20:00
PRAGA
ul.Tarnowiecka 4 / Szaserów 117
śr Tarnowiecka 17:40-19:10
pią Szaserów 17:40-19:10
ŚRÓDMIEŚCIE
ul.Hoża 11/15
Centrum
pon 19:00-20:30
czw 19:00-20:30
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
pon 17:30-19:00
pią 17:30-19:00
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt 20:00-21:30
czw 20:00-21:30
WAWER
ul.Cyklamenów 28
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 20:30-22:00
pią 20:30-22:00
WAWER
ul.Cyklamenów 28
śr 17:30-19:00
pią 19:00-20:30
WILANÓW
ul.Gubinowska 28/30
Aktualnie zapisy tylko na piątek
śr 20:00-21:30
pią 20:00-21:30
WOLA
ul.Kasprzaka 19/21
Płocka
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 17:00-18:30
pią 17:30-19:00
Chł 2008
grupaterminy
BEMOWO
ul.Irzykowskiego 1A
pon 19:30-21:00
śr 20:00-21:30
BIAŁOŁĘKA
ul.Płużnicka 4
wt 19:00-20:30
pią 19:00-20:30
BIAŁOŁĘKA
ul.Strumykowa 21
wt 17:30-19:00
pią 17:30-19:00
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
nie 10:30-12:00
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
śr 16:30-18:00
pią 17:30-19:00
BRÓDNO
ul.Bartnicza 2
Bródno
pon 19:00-20:30
śr 19:00-20:30
MOKOTÓW
ul.Bełska 1/3
Wierzbno
pon 17:00-18:30
śr 18:30-20:00
PRAGA
ul.Tarnowiecka 4 / Szaserów 117
śr Tarnowiecka 17:40-19:10
pią Szaserów 17:40-19:10
ŚRÓDMIEŚCIE
ul.Hoża 11/15
Centrum
pon 19:00-20:30
czw 19:00-20:30
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
pon 17:30-19:00
pią 17:30-19:00
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt 20:00-21:30
czw 20:00-21:30
WAWER
ul.Cyklamenów 28
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 20:30-22:00
pią 20:30-22:00
WAWER
ul.Cyklamenów 28
śr 17:30-19:00
pią 19:00-20:30
WILANÓW
ul.Gubinowska 28/30
Aktualnie zapisy tylko na piątek
śr 20:00-21:30
pią 20:00-21:30
WOLA
ul.Kasprzaka 19/21
Płocka
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 17:00-18:30
pią 17:30-19:00
Chł 2009
grupaterminy
BEMOWO
ul.Andriollego 1
wt 19:30-21:00
czw 19:30-21:00
BEMOWO
ul.Irzykowskiego 1A
pon 18:00-19:30
śr 17:00-18:30
BIAŁOŁĘKA
ul.Płużnicka 4
pon 18:30-20:00
śr 18:30-20:00
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
nie 10:30-12:00
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
pon 19:00-20:30
pią 19:00-20:30
BIELANY
ul.Kiwerska 3
wt 19:00-20:30
czw 17:30-19:00
BRÓDNO
ul.Bartnicza 2
Bródno
wt 19:00-20:30
pią 19:00-20:30
MOKOTÓW
ul.Bełska 1/3
Wierzbno
śr 17:00-18:30
pią 17:00-18:30
PRAGA
ul.Szaserów 117
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄwt 20:00-21:30
czw 20:00-21:30
PRAGA
ul.Tarnowiecka 4 / Szaserów 117
śr Tarnowiecka 19:10-20:40
pią Szaserów 19:10-20:40
ŚRÓDMIEŚCIE
ul.Hoża 11/15
Centrum
pon 17:30-19:00
czw 17:30-19:00
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
Aktualnie zapisy tylko na środę
śr 17:30-19:00
pią 19:00-20:30
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt 20:00-21:30
czw 20:00-21:30
WAWER
ul.Cyklamenów 28
pon 19:00-20:30
śr 19:00-20:30
WILANÓW
ul.Gubinowska 28/30
nie 15:00-16:30
WILANÓW
ul.Wiertnicza 26a
pon 19:00-20:30
czw 19:00-20:30
WOLA
ul.Kasprzaka 19/21
Płocka
pon 18:30-20:00
śr 17:00-18:30
Chł 2010
grupaterminy
BEMOWO
ul.Andriollego 1
wt 19:30-21:00
czw 19:30-21:00
BEMOWO
ul.Irzykowskiego 1A
pon 18:00-19:30
śr 17:00-18:30
BIAŁOŁĘKA
ul.Płużnicka 4
pon 18:30-20:00
śr 18:30-20:00
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
nie 10:30-12:00
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
pon 19:00-20:30
pią 19:00-20:30
BIELANY
ul.Kiwerska 3
wt 19:00-20:30
czw 17:30-19:00
BRÓDNO
ul.Bartnicza 2
Bródno
wt 19:00-20:30
pią 19:00-20:30
MOKOTÓW
ul.Bełska 1/3
Wierzbno
śr 17:00-18:30
pią 17:00-18:30
PRAGA
ul.Szaserów 117
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄwt 20:00-21:30
czw 20:00-21:30
PRAGA
ul.Tarnowiecka 4 / Szaserów 117
śr Tarnowiecka 19:10-20:40
pią Szaserów 19:10-20:40
ŚRÓDMIEŚCIE
ul.Hoża 11/15
Centrum
pon 17:30-19:00
czw 17:30-19:00
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
Aktualnie zapisy tylko na środę
śr 17:30-19:00
pią 19:00-20:30
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt 20:00-21:30
czw 20:00-21:30
WAWER
ul.Cyklamenów 28
pon 19:00-20:30
śr 19:00-20:30
WILANÓW
ul.Gubinowska 28/30
nie 15:00-16:30
WILANÓW
ul.Wiertnicza 26a
pon 19:00-20:30
czw 19:00-20:30
WOLA
ul.Kasprzaka 19/21
Płocka
pon 18:30-20:00
śr 17:00-18:30
Chł 2011
grupaterminy
BEMOWO
ul.Andriollego 1
śr 19:00-20:30
sob 11:30-13:00
BEMOWO
ul.Irzykowskiego 1A
wt 19:00-20:30
pią 19:00-20:30
BIAŁOŁĘKA
ul.Przytulna 3
wt 18:45-20:15
czw 18:45-20:15
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 19:00-20:30
pią 19:00-20:30
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
sob 11:30-13:00
BRÓDNO
ul.Bartnicza 2
Bródno
Aktualnie zapisy tylko na środę
pon 17:30-19:00
śr 17:30-19:00
MOKOTÓW
ul.Bełska 1/3
Wierzbno
Aktualnie zapisy tylko na wtorek
wt 17:00-18:30
pią 18:30-20:00
MOKOTÓW
ul.Joliot-Curie 14
Wierzbno
wt 19:00-20:30
czw 19:00-20:30
PRAGA
ul.Majdańska 30/36
Aktualnie zapisy tylko na poniedziałek
pon 17:30-19:00
śr 17:30-19:00
PRAGA
ul.Saska 59
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄwt 17:00-18:30
czw 17:10-18:40
ŚRÓDMIEŚCIE
ul.Hoża 11/15
Centrum
wt 19:00-20:30
pią 19:00-20:30
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 16:00-17:30
śr 16:00-17:30
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
śr 17:30-19:00
pią 19:00-20:30
URSYNÓW
ul.Teligi 3
Imielin
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄwt 19:00-20:30
czw 19:00-20:30
WAWER
ul.Cyklamenów 28
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 17:30-19:00
pią 17:30-19:00
WILANÓW
ul.Oś Królewska 25
śr 19:30-21:00
pią 19:00-20:30
WILANÓW
ul.Wiertnicza 26a
pon 19:00-20:30
czw 19:00-20:30
WOLA
ul.Deotymy 37
Ks. Janusza
wt 18:30-20:00
czw 18:30-20:00
Chł 2012
grupaterminy
BEMOWO
ul.Andriollego 1
śr 19:00-20:30
sob 11:30-13:00
BEMOWO
ul.Irzykowskiego 1A
wt 19:00-20:30
pią 19:00-20:30
BIAŁOŁĘKA
ul.Przytulna 3
wt 18:45-20:15
czw 18:45-20:15
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 19:00-20:30
pią 19:00-20:30
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
sob 11:30-13:00
BRÓDNO
ul.Bartnicza 2
Bródno
Aktualnie zapisy tylko na środę
pon 17:30-19:00
śr 17:30-19:00
MOKOTÓW
ul.Bełska 1/3
Wierzbno
Aktualnie zapisy tylko na wtorek
wt 17:00-18:30
pią 18:30-20:00
MOKOTÓW
ul.Joliot-Curie 14
Wierzbno
wt 19:00-20:30
czw 19:00-20:30
PRAGA
ul.Majdańska 30/36
Aktualnie zapisy tylko na poniedziałek
pon 17:30-19:00
śr 17:30-19:00
PRAGA
ul.Saska 59
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄwt 17:00-18:30
czw 17:10-18:40
ŚRÓDMIEŚCIE
ul.Hoża 11/15
Centrum
wt 19:00-20:30
pią 19:00-20:30
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 16:00-17:30
śr 16:00-17:30
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
śr 17:30-19:00
pią 19:00-20:30
URSYNÓW
ul.Teligi 3
Imielin
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄwt 19:00-20:30
czw 19:00-20:30
WAWER
ul.Cyklamenów 28
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 17:30-19:00
pią 17:30-19:00
WILANÓW
ul.Oś Królewska 25
śr 19:30-21:00
pią 19:00-20:30
WILANÓW
ul.Wiertnicza 26a
pon 19:00-20:30
czw 19:00-20:30
WOLA
ul.Deotymy 37
Ks. Janusza
wt 17:00-18:30
czw 17:00-18:30
Chł 2013
grupaterminy
BEMOWO
ul.Irzykowskiego 1A
śr 19:00-20:30
pią 19:00-20:30
BIAŁOŁĘKA
ul.Strumykowa 21
wt 19:00-20:30
pią 19:00-20:30
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
sob 13:00-14:30
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
śr 16:30-17:45
pią 17:30-19:00
BRÓDNO
ul.Bartnicza 2
Bródno
wt 17:30-19:00
pią 17:30-19:00
MOKOTÓW
ul.Joliot-Curie 14
Wierzbno
śr 17:45-19:15
pią 17:30-19:00
ŚRÓDMIEŚCIE
ul.Hoża 11/15
Centrum
wt 17:30-19:00
pią 17:30-19:00
URSYNÓW
ul.Grzegorzewskiej 10
Imielin
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 18:00-19:30
śr 18:00-19:30
URSYNÓW
ul.Teligi 3
Imielin
wt 17:30-19:00
czw 17:30-19:00
WAWER
ul.Przygodna 2
wt 18:00-19:30
czw 18:00-19:30
WILANÓW
ul.Wiertnicza 26A
pon 19:00-20:30
czw 19:00-20:30
WOLA
ul.Deotymy 37
Ks. Janusza
wt 17:00-18:30
czw 17:00-18:30
Chł 2014
grupaterminy
BEMOWO
ul.Irzykowskiego 1A
śr 19:00-20:30
pią 19:00-20:30
BIAŁOŁĘKA
ul.Strumykowa 21
wt 19:00-20:30
pią 19:00-20:30
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
sob 13:00-14:30
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
śr 16:30-17:45
pią 17:30-19:00
BRÓDNO
ul.Bartnicza 2
Bródno
wt 17:30-19:00
pią 17:30-19:00
MOKOTÓW
ul.Joliot-Curie 14
Wierzbno
śr 17:45-19:15
pią 17:30-19:00
ŚRÓDMIEŚCIE
ul.Hoża 11/15
Centrum
wt 17:30-19:00
pią 17:30-19:00
URSYNÓW
ul.Grzegorzewskiej 10
Imielin
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 18:00-19:30
śr 18:00-19:30
URSYNÓW
ul.Teligi 3
Imielin
wt 17:30-19:00
czw 17:30-19:00
WAWER
ul.Przygodna 2
wt 18:00-19:30
czw 18:00-19:30
WILANÓW
ul.Wiertnicza 26A
pon 19:00-20:30
czw 19:00-20:30
Chł 2015
grupaterminy
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄsob 13:00-14:30
URSYNÓW
ul.Dereniowa 48
Imielin
nie 12:00-13:30
Chł 2016
grupaterminy
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄsob 13:00-14:30
URSYNÓW
ul.Dereniowa 48
Imielin
nie 12:00-13:30
Dzw. 2005
grupaterminy
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
wt 19:00-20:30
czw 19:00-20:30
PRAGA
ul.Tarnowiecka 4
pon 19:00-20:30
czw 19:00-20:30
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt 17:00-18:30
czw 17:00-18:30
WOLA
ul.Kasprzaka 19/21
Płocka
śr 18:30-20:00
pią 19:00-20:30
Dzw. 2006
grupaterminy
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
wt 19:00-20:30
czw 19:00-20:30
PRAGA
ul.Tarnowiecka 4
pon 19:00-20:30
czw 19:00-20:30
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt 17:00-18:30
czw 17:00-18:30
WOLA
ul.Kasprzaka 19/21
Płocka
śr 18:30-20:00
pią 19:00-20:30
Dzw. 2007
grupaterminy
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
wt 19:00-20:30
czw 19:00-20:30
PRAGA
ul.Tarnowiecka 4
pon 19:00-20:30
czw 19:00-20:30
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt 17:00-18:30
czw 17:00-18:30
WOLA
ul.Kasprzaka 19/21
Płocka
śr 18:30-20:00
pią 19:00-20:30
Dzw. 2008
grupaterminy
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
wt 19:00-20:30
czw 19:00-20:30
PRAGA
ul.Tarnowiecka 4
pon 19:00-20:30
czw 19:00-20:30
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt 17:00-18:30
czw 17:00-18:30
WOLA
ul.Kasprzaka 19/21
Płocka
śr 18:30-20:00
pią 19:00-20:30
Dzw. 2009
grupaterminy
BEMOWO
ul.Irzykowskiego 1A
śr 18:30-20:00
pią 17:30-19:00
BIAŁOŁĘKA
ul.Płużnicka 4
wt 17:30-19:00
pią 17:30-19:00
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
wt 17:30-19:00
czw 17:30-19:00
PRAGA
ul.Tarnowiecka 4
pon 17:30-19:00
czw 17:30-19:00
ŚRÓDMIEŚCIE
ul.Hoża 11/15
Centrum
pon 19:00-20:30
śr 19:00-20:30
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt 17:00-18:30
czw 17:00-18:30
WILANÓW
ul.Oś Królewska 25
pon 18:00-19:30
czw 17:30-19:00
Dzw. 2010
grupaterminy
BEMOWO
ul.Irzykowskiego 1A
śr 18:30-20:00
pią 17:30-19:00
BIAŁOŁĘKA
ul.Płużnicka 4
wt 17:30-19:00
pią 17:30-19:00
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
wt 17:30-19:00
czw 17:30-19:00
PRAGA
ul.Tarnowiecka 4
pon 17:30-19:00
czw 17:30-19:00
ŚRÓDMIEŚCIE
ul.Hoża 11/15
Centrum
pon 19:00-20:30
śr 19:00-20:30
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt 17:00-18:30
czw 17:00-18:30
WILANÓW
ul.Oś Królewska 25
pon 18:00-19:30
czw 17:30-19:00
Dzw. 2011
grupaterminy
BEMOWO
ul.Irzykowskiego 1A
śr 18:30-20:00
pią 17:30-19:00
BIAŁOŁĘKA
ul.Płużnicka 4
wt 17:30-19:00
pią 17:30-19:00
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
wt 17:30-19:00
czw 17:30-19:00
PRAGA
ul.Tarnowiecka 4
pon 17:30-19:00
czw 17:30-19:00
ŚRÓDMIEŚCIE
ul.Hoża 11/15
Centrum
pon 19:00-20:30
śr 19:00-20:30
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
pon 17:30-19:00
pią 17:30-19:00
WILANÓW
ul.Oś Królewska 25
pon 18:00-19:30
czw 17:30-19:00
Dzw. 2012
grupaterminy
BEMOWO
ul.Irzykowskiego 1A
śr 17:30-19:00
pią 17:30-19:00
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
wt 17:30-19:00
czw 17:30-19:00
MOKOTÓW
ul.Joliot-Curie 14
Wierzbno
śr 19:15-20:45
pią 19:00-20:30
PRAGA
ul.Kwatery Głównej 14
wt 19:15-20:30
pią 19:00-20:30
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
pon 17:30-19:00
pią 17:30-19:00
WILANÓW
ul.Oś Królewska 25
śr 18:00-19:30
pią 17:30-19:00
WOLA
ul.Syreny 3/5
Płocka
wt 18:30-20:00
czw 18:30-20:00
Dzw. 2013
grupaterminy
BEMOWO
ul.Irzykowskiego 1A
śr 17:30-19:00
pią 17:30-19:00
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
wt 17:30-19:00
czw 17:30-19:00
MOKOTÓW
ul.Joliot-Curie 14
Wierzbno
śr 19:15-20:45
pią 19:00-20:30
PRAGA
ul.Kwatery Głównej 14
wt 19:15-20:30
pią 19:00-20:30
WILANÓW
ul.Oś Królewska 25
śr 18:00-19:30
pią 17:30-19:00
WOLA
ul.Syreny 3/5
Płocka
wt 18:30-20:00
czw 18:30-20:00
Dzw. 2014
grupaterminy
BEMOWO
ul.Irzykowskiego 1A
śr 17:30-19:00
pią 17:30-19:00
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
wt 17:30-19:00
czw 17:30-19:00
MOKOTÓW
ul.Joliot-Curie 14
Wierzbno
śr 19:15-20:45
pią 19:00-20:30
PRAGA
ul.Kwatery Głównej 14
wt 19:15-20:30
pią 19:00-20:30
WILANÓW
ul.Oś Królewska 25
śr 18:00-19:30
pią 17:30-19:00
WOLA
ul.Syreny 3/5
Płocka
wt 18:30-20:00
czw 18:30-20:00
Dzw. 2015
grupaterminy
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄsob 13:00-14:30
URSYNÓW
ul.Dereniowa 48
Imielin
nie 12:00-13:30
Dzw. 2016
grupaterminy
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄsob 13:00-14:30
URSYNÓW
ul.Dereniowa 48
Imielin
nie 12:00-13:30
Panie 30+
grupaterminy
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
ZAPISY - tutaj
pon 20:30-22:00
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄZAPISY - tutaj
śr 20:30-22:00
Weekend
grupaterminy
BEMOWO
ul.Andriollego 1
Chł. roczniki 2011-2012
śr 19:00-20:30
sob 11:30-13:00
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
Chł. roczniki 2005-2008
nie 10:30-12:00
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
Chł. roczniki 2009-2010
nie 10:30-12:00
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
Chł. roczniki 2011-2012
sob 11:30-13:00
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
Chł. roczniki 2013-2014
sob 13:00-14:30
WILANÓW
ul.Gubinowska 28/30
Chł. roczniki 2009-2010
nie 15:00-16:30
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄChł.+Dzw. roczniki 2015-2016
sob 13:00-14:30
URSYNÓW
ul.Dereniowa 48
Imielin
Chł.+Dzw. roczniki 2015-2016
nie 12:00-13:30

GRANIE

Ligi Koszykówki z Draftem dla wszystkich grup wiekowych.
Zgłaszasz się i grasz!
Ligi podzielone są na poziomy zaawansowania i wiekowe. Każdy gra na odpowiednim dla swojego rozwoju!

Zgłoszenia

Sam podejmujesz decyzję o grze w sezonie, przychodzisz na Draft i zostajesz wybrany do jednej z wyrównanych drużyn

Krótkie sezony

Gramy cały rok, w ciągu którego rozgrywamy aż 3 edycje, dzięki czemu liga jest bardziej dynamiczna. Oznacza też mniejsze zobowiązanie (tylko mecze)

Oprawa

Video i foto z każdego meczu
Rozbudowany system statystyk (strony zawodników, drużyn, porównania, historia, liderzy). Jednolite stroje

Zobacz strony ligowe:

Chłopcy i dziewczęta 10-13 lat

Chłopcy 14-19 lat

Dziewczęta 12-18 lat

Panowie 20+

Panowie 36+

OBOZY

Nasz obóz letni

Największy w Polsce obóz koszykarski. Co lato kilkanaście turnusów, tysiąc zawodniczek i zawodników z całej Polski. Podział na grupy i roczniki

Obozy zimowe

Co roku organizujemy również obozy treningowe w trakcie ferii zimowych. Obozy są kontynuacją naszego programu treningowego, skierowane są do zawodników i zawodniczek Warsaw Basketball, ale nie tylko. Więcej informacji w trakcie zapisów i u trenerów

Bardzo miło nam poinformować, że Fundacja Studencka „Młodzi-Młodym” przeznaczyła 1% podatku na wsparcie naszej organizacji. Przyznane nam środki zostały wykorzystane na zakup koniecznego sprzętu sportowego – nowych piłek Molten. Dziękujemy!