Skip to content

Uwaga! Drafty do Dzikiej Ligi i Girls League zostały przełożone na niedzielę 2.10.

W piątek (6.01) treningi nie odbywają się.

ROK SZKOLNY 2022/2023

Zapisy (sprawdź terminy):
Dla grup z Listą Rezerwową: prosimy o wypełnienie formularza i oczekiwanie na kontakt
Dla pozostałych grup: zapraszamy na trening bez zapowiedzi, formularz można wypełnić po treningu

 
31.10 PONIEDZIAŁEK W związku z Państwa odpowiedziami wybraliśmy grupy w których będzie minimalna frekwencja pozwalająca zrobić trening i tam gdzie szkoły działają. Zapraszamy na treningi w następujące miejsca.
BEMOWO ul. Andriollego 1, 18:00-19:30 roczniki 2004-2007 chłopcy
BEMOWO ul. Irzykowskiego 1a, 19:30-21:00 rocznik 2010-2011 chłopcy
BIELANY ul. Gwiaździsta 35, 17:30-19:00 roczniki 2008-2013 chłopcy
BRÓDNO ul. Bartnicza 8, 17:30-19:00 roczniki 2008-2011 chłopcy
URSYNÓW, ul. Koncertowa 4 17:00-18:30, 2004-2007 dziewczyny, 2011-2013 mix
WAWER  ul. Cyklamenów 28, 17:30-19:00 roczniki 2008-2011 chłopcy
WILANOW ul. Wiertnicza 26a, 19:00-20:30 roczniki 2008-2010 chłopcy, 2011-2013
WOLA ul. Kasprzaka 19/21, 17:30-19:00 roczniki 2008-2011 chłopcy

 
 

KOSZYKÓWKA W WARSZAWIE

ZGŁOSZENIA DO LIG Z DRAFTEM DLA DZIECI I MŁODZIEŻY:

🦍 DZIKA LIGA – chłopaki i dziewczyny roczniki 2010-2013  📝ZGŁOŚ SIĘ📝
👧 GIRLS LEAGUE – dziewczęta roczniki 2004-2011  📝ZGŁOŚ SIĘ!📝
🏀 WB DIVISIONS – mężczyźni roczniki 2004-2009  📝ZGŁOŚ SIĘ!📝

Najbliższe mecze
Najlepsze występy
Tabela
MVP Race

Lokalizacje

Zapraszamy do jednej z kilkudziesięciu grup treningowych w kilkunastu miejscach Warszawy, z podziałem na płeć i wiek – 9-11 // 12-13 // 14-15 // 16-18 lat.

Od 2007 roku przez nasz klub przeszło kilka tysięcy zawodników. Wśród nich późniejsi medaliści Mistrzostw Polski, reprezentanci regionu.  

Poziomy

Do naszego klubu może dołączyć każdy bez względu na umiejętności oraz czas jaki chce na to poświęcić!

Prowadzimy zawodników krok po kroku do kolejnych wyzwań, od pierwszych treningów i zrozumienia gry, przez mecze weekendowe, do grup Select dla najbardziej zaangażowanych i Kadr Warsaw Basketball, biorących udział w turniejach ogólnopolskich

Mecze

Najważniejsza jest gra!

To mecze dają nam najwięcej frajdy. Nasz system umożliwia Ci szybkie dołączenie do rozgrywek w odpowiedniej kategorii. Wypełniasz formularz, przychodzisz i grasz – organizujemy drużyny i nabór do nich poprzez Draft. Każdy zgłasza się do ligi indywidualnie i ma zagwarantowany czas gry dzięki naszemu systemowi rotacji. Masz pewność, że będziesz grał z zawodnikami na podobnym poziomie.

TRENOWANIE

W dowolnym momencie przyjdź na trening próbny w wybranej lokalizacji (sprawdź poniżej). Weź ze sobą strój sportowy, buty na zmianę i wodę. 
Zapisu dokonujesz poprzez formularz: warsawbasketball.com/zapisy

Każdy może trenować w WB!
– mamy grupy dla dziewcząt i dla chłopców we wszystkich kategoriach wiekowych, na pewno znajdziesz odpowiednią
– jeśli zaczynasz przygodę z koszykówką nauczysz się podstaw i przygotujesz się do gry
– jeśli jesteś gotowy na więcej możesz trenować więcej, brać udział w naszych Ligach i Turniejach (również 3×3)
– najbardziej zaangażowani zapraszani są do grup Select, które po dodatkowych cyklach treningowych formują Kadry WB i biorą udział w ogólnopolskich turniejach wyjazdowych

Trenowanie w WB nie uniemożliwia gry w rozgrywkach międzyszkolnych, nie obowiązuje karencja

Miesięczny koszt: 220 zł za 2 treningi w tygodniu lub 150 zł za 1 trening w tygodniu.
<!–
– Płatności prosimy realizować do 5. dnia miesiąca z góry za dany miesiąc. Płatne przez 10 miesięcy – bez lipca i sierpnia (pełna opłata za miesiąc z feriami oraz świętami – opłata jest równo rozłożona na wszystkie miesiące w ciągu roku). Przy braku terminowej wpłaty zawieszany jest udział w treningach do momentu wyjaśnienia sytuacji. Dołączając po 15. dniu miesiąca, do opłaty połowa kwoty.
– Zobowiązanie do opłat obowiązuje od daty dołączenia do klubu (pierwszego treningu) do 24.06.2022, ale można w każdej chwili zrezygnować bez okresów wypowiedzenia (do 5. dnia w danym miesiącu, czyli do momentu powstania zobowiązania za dany miesiąc).
– Kontuzje, długie choroby oraz rezygnacje zgłaszane mogą być wyłącznie emailem na adres warsawbasketball@gmail.com. Długie nieobecności (przynajmniej 5 treningów pod rząd, zgłoszone najpóźniej po drugim treningu) można zapłacić połowę opłaty za dany miesiąc. Zobowiązanie płatności dotyczy zapewnienia obiektów i trenerów, nie rozliczamy pojedynczych zajęć.
– Treningi prowadzone są zgodnie z kalendarzem szkolnym (z wyłączeniem dni wolnych od zajęć lekcyjnych).
– Kolejne dziecko płaci składkę w wysokości opłaty za jeden trening tygodniowo (150 zł), bez dodatkowej zniżki przy trenowaniu 1 raz w tygodniu.
– W przypadku odwołania treningów z powodu niedostępności sali lub nagłej choroby trenera, informujemy smsowo oraz organizujemy trening z inną grupą tego samego dnia lub zwrot kosztów treningu.

Prosimy o zrozumienie – te zasady zapewniają sprawne funkcjonowanie klubu.
–>
Szczegóły płatności w formularzu zapisowym

Bardzo miło nam poinformować, że Fundacja Studencka „Młodzi-Młodym” przeznaczyła 1% podatku na wsparcie naszej organizacji. Przyznane nam środki zostały wykorzystane na zakup koniecznego sprzętu sportowego – nowych piłek Molten. Dziękujemy!

Terminy treningów 2022/23

Wybierz z poniższej listy chłopcy/dziewczęta i rocznik
Chłopcy 2013
grupaterminy
BEMOWO
ul. Irzykowskiego 1a
śr i pt 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
BIAŁOŁĘKA
ul. Strumykowa 21
wt i pt 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
BIAŁOŁĘKA
ul. Przytulna 3
wt 18:45-20:15 i czw 18:00-19:30
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
pon i pt 17:30-19:00
CENTRUM
ul.Hoża 11/15
Centrum
pon i pt 17:30-19:00
MOKOTÓW
ul. Joliot-Curie 14
Wierzbno
śr i pt 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
PRAGA PŁD.
ul.Kwatery Głównej 13
wt 18:00-19:15 i pt 17:30-19:00
PRAGA PŁD.
ul. Saska 59
wt i czw 17:00-18:30
URSYNÓW
ul.Koncertowa 4
Ursynów
wt 17:00-18:30
pt 18:45-20:15
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
URSYNÓW
ul. Grzegorzewskiej 10
Imielin
pon i śr 18:00-19:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
WAWER
ul. Przygodna 2
wt i czw 17:30-19:00
WILANÓW
ul.Wiertnicza 26a
pon i czw 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
WOLA
ul.Syreny 5/7
Płocka
wt i czw 17:30-19:00
Chłopcy 2012
grupaterminy
BEMOWO
ul. Irzykowskiego 1a
śr i pt 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
BIAŁOŁĘKA
ul. Strumykowa 21
wt i pt 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
BIAŁOŁĘKA
ul. Przytulna 3
wt 18:45-20:15 i czw 18:00-19:30
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
pon i pt 17:30-19:00
CENTRUM
ul.Hoża 11/15
Centrum
pon i pt 17:30-19:00
MOKOTÓW
ul. Joliot-Curie 14
Wierzbno
śr i pt 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
PRAGA PŁD.
ul.Kwatery Głównej 13
wt 18:00-19:15 i pt 17:30-19:00
PRAGA PŁD.
ul. Saska 59
wt i czw 17:00-18:30
URSYNÓW
ul.Koncertowa 4
Ursynów
wt 17:00-18:30
pt 18:45-20:15
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
URSYNÓW
ul. Grzegorzewskiej 10
Imielin
pon i śr 18:00-19:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
WAWER
ul. Przygodna 2
wt i czw 17:30-19:00
WILANÓW
ul.Wiertnicza 26a
pon i czw 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
WOLA
ul.Syreny 5/7
Płocka
wt i czw 17:30-19:00
Chłopcy 2011
grupaterminy
BEMOWO
ul. Irzykowskiego 1a
DWIE GRUPY!
A: pon 19:30-21:00 i śr 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
B: wt 19:00-20:30 i pt 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
BIAŁOŁĘKA
ul. Płużnicka 4
wt i pt 17:30-19:00
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
DWIE GRUPY!
A: wt i czw 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
B: pon 17:30-19:00 i pt 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
BRÓDNO
ul. Bartnicza 8
pon i śr 17:30-19:00
CENTRUM
ul.Hoża 11/15
Centrum
DWIE GRUPY!
A: pon i śr 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
B: wt 19:15-20:45
pt 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
MARKI
ul. Wspólna 40, Marki
wt i czw 18:00-19:30
MOKOTÓW
ul. Bełska 1/3
wt 17:00-18:30
pt 18:30-20:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
PRAGA PŁD.
ul. Majdańska 30/36
pon i śr 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
PRAGA PŁD.
ul. Saska 59
wt i czw 18:30-20:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
pon i śr 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
URSYNÓW
ul. Grzegorzewskiej 10
Imielin
śr 19:15-20:45
pt 17:45-19:15
URSYNÓW
ul. Teligi 3 / ul. Dembowskiego 1
śr 17:30-19:00 na Teligi
pt 19:00-20:30 na Dembowskiego
WAWER
ul. Cyklamenów 28
pon i śr 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
WILANÓW
ul.Wiertnicza 26a
pon i czw 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
WILANÓW
ul. Oś Królewska 25
śr 19:30-21:00
pt 19:00-20:30
WOLA
ul.Kasprzaka 19/21
Płocka
pon i czw 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
Chłopcy 2010
grupaterminy
BEMOWO
ul. Irzykowskiego 1a
DWIE GRUPY!
A: pon 19:30-21:00 i śr 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
B: wt 19:00-20:30 i pt 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
BIAŁOŁĘKA
ul. Płużnicka 4
wt i pt 17:30-19:00
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
DWIE GRUPY!
A: wt i czw 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
B: pon 17:30-19:00 i pt 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
BRÓDNO
ul. Bartnicza 8
pon i śr 17:30-19:00
CENTRUM
ul.Hoża 11/15
Centrum
DWIE GRUPY!
A: pon i śr 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
B: wt 19:15-20:45
pt 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
MARKI
ul. Wspólna 40, Marki
wt i czw 18:00-19:30
MOKOTÓW
ul. Bełska 1/3
wt 17:00-18:30
pt 18:30-20:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
PRAGA PŁD.
ul. Majdańska 30/36
pon i śr 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
PRAGA PŁD.
ul. Saska 59
wt i czw 18:30-20:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
pon i śr 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
URSYNÓW
ul. Grzegorzewskiej 10
Imielin
śr 19:15-20:45
pt 17:45-19:15
URSYNÓW
ul. Teligi 3 / ul. Dembowskiego 1
śr 17:30-19:00 na Teligi
pt 19:00-20:30 na Dembowskiego
WAWER
ul. Cyklamenów 28
pon i śr 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
WILANÓW
ul.Wiertnicza 26a
pon i czw 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
WILANÓW
ul. Oś Królewska 25
śr 19:30-21:00
pt 19:00-20:30
WOLA
ul.Kasprzaka 19/21
Płocka
pon i czw 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
Chłopcy 2009
grupaterminy
BEMOWO
ul. Irzykowskiego 1a
śr i pt 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
BEMOWO
ul. Andriollego 1
wt i czw 19:30-21:00
BIAŁOŁĘKA
ul. Strumykowa 21
wt i pt 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
BIAŁOŁĘKA
ul. Płużnicka 4
pon i śr 19:00-20:30
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
pon i pt 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
BRÓDNO
ul. Bartnicza 8
pon i śr 19:00-20:30
CENTRUM
ul.Hoża 11/15
Centrum
DWIE GRUPY!
A: śr 17:30-19:00 i pt 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
B: wt 17:45-19:15
pt 17:30-19:00
MOKOTÓW
ul. Bełska 1/3
śr i pt 17:00-18:30
PRAGA PŁD.
ul. Szaserów 117
wt i czw 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
URSYNÓW
ul. Grzegorzewskiej 10
Imielin
pon 19:30-21:00
pt 19:15-20:45
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
WAWER
ul. Cyklamenów 28
pon 17:30-19:00
pt 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
WILANÓW
ul.Wiertnicza 26a
pon i czw 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
WOLA
ul.Kasprzaka 19/21
Płocka
pon i czw 19:00-20:30
Chłopcy 2008
grupaterminy
BEMOWO
ul. Irzykowskiego 1a
śr i pt 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
BEMOWO
ul. Andriollego 1
wt i czw 19:30-21:00
BIAŁOŁĘKA
ul. Strumykowa 21
wt i pt 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
BIAŁOŁĘKA
ul. Płużnicka 4
pon i śr 19:00-20:30
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
pon i pt 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
BRÓDNO
ul. Bartnicza 8
pon i śr 19:00-20:30
CENTRUM
ul.Hoża 11/15
Centrum
DWIE GRUPY!
A: śr 17:30-19:00 i pt 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
B: wt 17:45-19:15
pt 17:30-19:00
MOKOTÓW
ul. Bełska 1/3
śr i pt 17:00-18:30
PRAGA PŁD.
ul. Szaserów 117
wt i czw 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
URSYNÓW
ul. Grzegorzewskiej 10
Imielin
pon 19:30-21:00
pt 19:15-20:45
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
WAWER
ul. Cyklamenów 28
pon 17:30-19:00
pt 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
WILANÓW
ul.Wiertnicza 26a
pon i czw 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
WOLA
ul.Kasprzaka 19/21
Płocka
pon i czw 19:00-20:30
Chłopcy 2007
grupaterminy
BEMOWO
ul. Andriollego 1
pon i pt 18:00-19:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
BIAŁOŁĘKA
ul. Płużnicka 4
wt i pt 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
śr i pt 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
MOKOTÓW
ul. Bełska 1/3
pon 17:00-18:30
śr 18:30-20:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
PRAGA PŁD.
ul. Szaserów 117
wt i czw 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
WAWER
ul. Cyklamenów 28
śr i pt 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
WILANÓW
ul. Gubinowska 28/30
śr i pt 20:00-21:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
WOLA
ul.Kasprzaka 19/21
Płocka
śr i pt 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
Chłopcy 2006
grupaterminy
BEMOWO
ul. Andriollego 1
pon i pt 18:00-19:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
BIAŁOŁĘKA
ul. Płużnicka 4
wt i pt 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
śr i pt 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
MOKOTÓW
ul. Bełska 1/3
pon 17:00-18:30
śr 18:30-20:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
PRAGA PŁD.
ul. Szaserów 117
wt i czw 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
WAWER
ul. Cyklamenów 28
śr i pt 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
WILANÓW
ul. Gubinowska 28/30
śr i pt 20:00-21:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
WOLA
ul.Kasprzaka 19/21
Płocka
śr i pt 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
Chłopcy 2005
grupaterminy
BEMOWO
ul. Andriollego 1
pon i pt 18:00-19:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
BIAŁOŁĘKA
ul. Płużnicka 4
wt i pt 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
śr i pt 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
MOKOTÓW
ul. Bełska 1/3
pon 17:00-18:30
śr 18:30-20:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
PRAGA PŁD.
ul. Szaserów 117
wt i czw 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
WAWER
ul. Cyklamenów 28
śr i pt 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
WILANÓW
ul. Gubinowska 28/30
śr i pt 20:00-21:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
WOLA
ul.Kasprzaka 19/21
Płocka
śr i pt 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
Chłopcy 2004
grupaterminy
BEMOWO
ul. Andriollego 1
pon i pt 18:00-19:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
BIAŁOŁĘKA
ul. Płużnicka 4
wt i pt 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
śr i pt 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
MOKOTÓW
ul. Bełska 1/3
pon 17:00-18:30
śr 18:30-20:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
PRAGA PŁD.
ul. Szaserów 117
wt i czw 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
WAWER
ul. Cyklamenów 28
śr i pt 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
WILANÓW
ul. Gubinowska 28/30
śr i pt 20:00-21:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
WOLA
ul.Kasprzaka 19/21
Płocka
śr i pt 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
Dziewczęta 2013
grupaterminy
BEMOWO
ul. Irzykowskiego 1a
śr i pt 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
wt i czw 17:30-19:00
MOKOTÓW
ul. Joliot-Curie 14
Wierzbno
śr i pt 19:00-20:30
PRAGA PŁD.
ul.Kwatery Głównej 13
wt 19:15-20:30 i pt 19:00-20:30
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
pon i śr 17:30-19:00
WAWER
ul. Przygodna 2
wt i czw 19:00-20:30
WILANÓW
ul. Oś Królewska 25
śr 18:00-19:30
pt 17:30-19:00
WOLA
ul.Syreny 5/7
Płocka
wt i czw 19:00-20:30
Dziewczęta 2012
grupaterminy
BEMOWO
ul. Irzykowskiego 1a
śr i pt 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
wt i czw 17:30-19:00
MOKOTÓW
ul. Joliot-Curie 14
Wierzbno
śr i pt 19:00-20:30
PRAGA PŁD.
ul.Kwatery Głównej 13
wt 19:15-20:30 i pt 19:00-20:30
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
pon i śr 17:30-19:00
WAWER
ul. Przygodna 2
wt i czw 19:00-20:30
WILANÓW
ul. Oś Królewska 25
śr 18:00-19:30
pt 17:30-19:00
WOLA
ul.Syreny 5/7
Płocka
wt i czw 19:00-20:30
Dziewczęta 2011
grupaterminy
BEMOWO
ul. Irzykowskiego 1a
śr i pt 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
wt i czw 17:30-19:00
MOKOTÓW
ul. Joliot-Curie 14
Wierzbno
śr i pt 19:00-20:30
PRAGA PŁD.
ul.Kwatery Głównej 13
wt 19:15-20:30 i pt 19:00-20:30
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
pon i śr 17:30-19:00
WAWER
ul. Przygodna 2
wt i czw 19:00-20:30
WILANÓW
ul. Oś Królewska 25
śr 18:00-19:30
pt 17:30-19:00
WOLA
ul.Syreny 5/7
Płocka
wt i czw 19:00-20:30
Dziewczęta 2010
grupaterminy
BIAŁOŁĘKA
ul. Płużnicka 4
pon i śr 17:30-19:00
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
wt i czw 17:30-19:00
CENTRUM
ul.Hoża 11/15
Centrum
wt i czw 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
PRAGA PŁD.
ul. Tarnowiecka 4
pon i śr 17:30-19:00
URSYNÓW
ul. Teligi 3 / ul. Dembowskiego 1
śr 19:00-20:30 na Teligi
pt 17:30-19:00 na Dembowskiego
WILANÓW
ul. Oś Królewska 25
pon 18:00-19:30
czw 17:30-19:00
WOLA
ul.Kasprzaka 19/21
Płocka
śr i pt 19:00-20:30
Dziewczęta 2009
grupaterminy
BIAŁOŁĘKA
ul. Płużnicka 4
pon i śr 17:30-19:00
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
wt i czw 17:30-19:00
CENTRUM
ul.Hoża 11/15
Centrum
wt i czw 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
PRAGA PŁD.
ul. Tarnowiecka 4
pon i śr 17:30-19:00
URSYNÓW
ul. Teligi 3 / ul. Dembowskiego 1
śr 19:00-20:30 na Teligi
pt 17:30-19:00 na Dembowskiego
WILANÓW
ul. Oś Królewska 25
pon 18:00-19:30
czw 17:30-19:00
WOLA
ul.Kasprzaka 19/21
Płocka
śr i pt 19:00-20:30
Dziewczęta 2008
grupaterminy
BIAŁOŁĘKA
ul. Płużnicka 4
pon i śr 17:30-19:00
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
wt i czw 17:30-19:00
CENTRUM
ul.Hoża 11/15
Centrum
wt i czw 17:30-19:00
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
PRAGA PŁD.
ul. Tarnowiecka 4
pon i śr 17:30-19:00
URSYNÓW
ul. Teligi 3 / ul. Dembowskiego 1
śr 19:00-20:30 na Teligi
pt 17:30-19:00 na Dembowskiego
WILANÓW
ul. Oś Królewska 25
pon 18:00-19:30
czw 17:30-19:00
WOLA
ul.Kasprzaka 19/21
Płocka
śr i pt 19:00-20:30
Dziewczęta 2007
grupaterminy
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
wt i czw 19:00-20:30
PRAGA PŁD.
ul. Tarnowiecka 4
pon i śr 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
pon i śr 19:00-20:30
Dziewczęta 2006
grupaterminy
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
wt i czw 19:00-20:30
PRAGA PŁD.
ul. Tarnowiecka 4
pon i śr 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
pon i śr 19:00-20:30
Dziewczęta 2005
grupaterminy
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
wt i czw 19:00-20:30
PRAGA PŁD.
ul. Tarnowiecka 4
pon i śr 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
pon i śr 19:00-20:30
Dziewczęta 2004
grupaterminy
BIELANY
ul.Gwiaździsta 35
wt i czw 19:00-20:30
PRAGA PŁD.
ul. Tarnowiecka 4
pon i śr 19:00-20:30
BRAK MIEJSC
Zapisy na listę rezerwową
URSYNÓW
ul.Dembowskiego 1
Stokłosy
pon i śr 19:00-20:30

GRANIE

Ligi Koszykówki z Draftem dla wszystkich grup wiekowych.
Zgłaszasz się i grasz!
Ligi podzielone są na poziomy zaawansowania i wiekowe. Każdy gra na odpowiednim dla swojego rozwoju!

Zgłoszenia

Sam podejmujesz decyzję o grze w sezonie, przychodzisz na Draft i zostajesz wybrany do jednej z wyrównanych drużyn

Krótkie sezony

W ciągu roku rozgrywamy aż 3 edycje, dzięki czemu liga jest bardziej dynamiczna. Oznacza też mniejsze zobowiązanie (tylko mecze)

Oprawa

Video i foto z każdego meczu
Rozbudowany system statystyk (strony zawodników, drużyn, porównania, historia, liderzy). Jednolite stroje

Zobacz strony ligowe:

Chłopcy i dziewczęta 10-13 lat

Chłopcy 14-19 lat

Dziewczęta 12-18 lat

Panowie 20+

Panowie 36+

OBOZY

Nasz obóz letni

Największy w Polsce obóz koszykarski. Co lato kilkanaście turnusów, tysiąc zawodniczek i zawodników z całej Polski. Podział na grupy i roczniki

Obozy zimowe

Co roku organizujemy również obozy treningowe w trakcie ferii zimowych. Obozy są kontynuacją naszego programu treningowego, skierowane są do zawodników i zawodniczek Warsaw Basketball, ale nie tylko. Więcej informacji w trakcie zapisów i u trenerów

Aktualności

Warsaw Basketball

4 days 1 hour ago

Zapisy na nasze letnie obozy otwarte! Więcej informacji na www.draftcamp.pl

Warsaw Basketball updated their cover photo.

2 weeks 6 days ago