Nie chodzi o wynik
Nie chodzi też o zabawę

Chodzi o walkę
Chodzi o pogoń za przeciwnikiem
Chodzi o współpracę
Chodzi o emocje
Chodzi o przełamywanie własnych słabości
Chodzi o stawanie się coraz lepszym
Chodzi o próbowanie tak wiele razy, aż się uda

CHODZI O OSIĄGANIE SWOICH CELÓW

POZYTYWNA KULTURA PRACY

Tworzymy środowisko, w którym wspieramy, a nie wymagamy. Stawiamy wyzwania tak, aby wymagały wysiłku, ale nie przytłaczały.
Wyzwania, które pokonuje się nie predyspozycjami, ale wytrwałością i dążeniem do rozwoju!
Od początku sezonu 2015/16 nagradzamy Zawodników gwiazdkami (brąz, srebro i złoto) za pokonywanie kolejnych wyzwań w różnych aspektach gry w koszykówkę.

KADRA, ZA KTÓRĄ STOI DOŚWIADCZENIE

Całe nasze życie obraca się wokół koszykówki. Pod naszym okiem szkoliło się już ponad 1000 zawodników z całej Polski!

TRENINGI I LIGI

System treningów i lig dopasowany do potrzeb różnych grup wiekowych. Za nami już ponad 50 lig z draftem, zobacz jak wyglądają skróty z meczów, statystyki i zdjęcia:


Najbliższe drafty:
29.09
30.09
22.09
16.09
19.09
17.09
29.09 (G)
17.09 (Urs)
18.09 (Bie)
20.09 (Och)
23.09 (Cen)

Wejdź na strony Lig, żeby dowiedzieć się więcej!

Ostatnie filmy z naszych lig:

NASZ SYSTEM

Dzięki systemowi Draftu jak w NBA drużyny są wyrównane, a każdy zawodnik ma rolę odpowiednią do swoich umiejętności, z sezonu na sezon biorąc na siebie coraz większą odpowiedzialność. To powoduje, że każdy dostaje dokładnie takie bodźce, jakich potrzebuje w swoim momencie sportowej przygody.

WARSZAWA - Sezon 2018/19

Możesz z nami trenować w wielu miejscach:
Mapa Google z lokalizacjami

26.09.18 Aktualne terminy na sezon 2018/19!

Wybierz swój rocznik:
Chłopcy:
2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001
Dziewczęta:
2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001
Chłopcy 2009
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul.Przytulna 3
133 176 SKM
wt 17:30-18:45
czw 18:10-19:25
BIELANYul.Gwiaździsta 35 / ul.Przybyszewskiego 45
wt (Gwiaź.) 19:00-20:30
czw (Przyb.) 18:30-20:00
CENTRUMul.Hoża 11/15
pon i czw 17:00-18:15
MOKOTÓWul.Wiktorska 73
Racławicka
śr i pt 16:45-18:00
PRAGA PŁD.ul.Kwatery Głównej 13
7 9 74 76 188 202
wt 19:00-20:15
pt 18:00-19:15
URSYNÓWul. Teligi 3
Imielin
poniedziałek 19:00-20:30
środa 18:15-19:45
URSYNÓWul.Koncertowa 8
Ursynów
pt 18:15-19:30
można trenować raz w tygodniu lub dodatkowo wybrać jeden termin na Teligi
WAWERul. Bajkowa 17/21
śr i pt 17:15-18:30
WOLAul.Syreny 5/7
10 13 20 24 26 27 44 76
wt i czw 18:45-20:00
Chłopcy 2008
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul.Przytulna 3
133 176 SKM
wt 17:30-18:45
czw 18:10-19:25
BIELANYul.Gwiaździsta 35 / ul.Przybyszewskiego 45
wt (Gwiaź.) 19:00-20:30
czw (Przyb.) 18:30-20:00
CENTRUMul.Hoża 11/15
pon i czw 17:00-18:15
MOKOTÓWul.Wiktorska 73
Racławicka
śr i pt 16:45-18:00
OCHOTA OSiR "As" ul. Skarżyńskiego 6A
zapisy telefoniczne
600 728 416
PRAGA PŁD.ul.Kwatery Głównej 13
7 9 74 76 188 202
wt 19:00-20:15
pt 18:00-19:15
URSYNÓWul. Teligi 3
Imielin
poniedziałek 19:00-20:30
środa 18:15-19:45
URSYNÓWul.Koncertowa 8
Ursynów
pt 18:15-19:30
można trenować raz w tygodniu lub dodatkowo wybrać jeden termin na Teligi
WAWERul. Bajkowa 17/21
śr i pt 17:15-18:30
WOLAul.Syreny 5/7
10 13 20 24 26 27 44 76
wt i czw 18:45-20:00
Chłopcy 2007
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul. Strumykowa 21
wt 18:00-19:00
pt 18:00-19:15
BIAŁOŁĘKAul.Przytulna 3
133 176 SKM
wt 18:45-20:00
czw 19:25-20:40
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
pon i pt 19:00-20:30
CENTRUMul.Hoża 11/15
pon i czw 18:15-19:30
MOKOTÓWul. Joliot-Curie 14
Wierzbno218 222 tram
śr i pt 18:30-20:00
OCHOTA OSiR "As" ul. Skarżyńskiego 6A
pon i czw 17:00-18:30
PRAGA PŁD.OSiR ul.Siennicka 40
102 123 173 202
wt 18:30-19:45
czw 18:30-20:00
URSYNÓWul.Koncertowa 4
Ursynów
pon 17:00-18:30
śr 19:00-20:30
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 19:00-20:30
URSYNÓWul.Lokajskiego 3
Natolin
wt i pt 17:00-18:30
WAWERul. Bajkowa 17/21
śr i pt 18:30-20:00
WILANÓWul.Wiertnicza 26
116 163 180 317 519 E-2
pon i śr 19:00-20:30
WOLAul.Kasprzaka 19/21
pon i śr 17:30-19:00
Chłopcy 2006
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul. Strumykowa 21
wt 18:00-19:00
pt 18:00-19:15
BIAŁOŁĘKAul.Przytulna 3
133 176 SKM
wt 18:45-20:00
czw 19:25-20:40
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
pon i pt 19:00-20:30
CENTRUMul.Hoża 11/15
pon i czw 18:15-19:30
MOKOTÓWul. Joliot-Curie 14
Wierzbno218 222 tram
śr i pt 18:30-20:00
OCHOTA OSiR "As" ul. Skarżyńskiego 6A
pon i czw 17:00-18:30
PRAGA PŁD.OSiR ul.Siennicka 40
102 123 173 202
wt 18:30-19:45
czw 18:30-20:00
URSYNÓWul.Koncertowa 4
Ursynów
pon 17:00-18:30
śr 19:00-20:30
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 19:00-20:30
URSYNÓWul.Lokajskiego 3
Natolin
wt i pt 17:00-18:30
WAWERul. Bajkowa 17/21
śr i pt 18:30-20:00
WILANÓWul.Wiertnicza 26
116 163 180 317 519 E-2
pon i śr 19:00-20:30
WOLAul.Kasprzaka 19/21
pon i śr 17:30-19:00
Chłopcy 2005
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul. Strumykowa 21
wt 19:00-20:00
pt 19:15-20:30
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
pon i pt 19:00-20:30
CENTRUMul.Hoża 11/15
zapisy telefoniczne
600 728 416
PRAGA PŁD.OSiR ul.Siennicka 40
102 123 173 202
wt 19:45-21:00
pt 19:00-20:30
URSYNÓWul.Koncertowa 4
Ursynów
wt i czw 17:00-18:30
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
śr i pt 17:00-18:30
WAWERul. Bajkowa 17/21
zapisy telefoniczne
600 728 416
WILANÓWul.Wiertnicza 26
116 163 180 317 519 E-2
pon i śr 19:00-20:30
WOLAul.Kasprzaka 19/21
pon i śr 19:00-20:30
Chłopcy 2004
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul. Strumykowa 21
wt 19:00-20:00
pt 19:15-20:30
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
pon i pt 19:00-20:30
PRAGA PŁD.OSiR ul.Siennicka 40
102 123 173 202
wt 19:45-21:00
pt 19:00-20:30
URSYNÓWul.Koncertowa 4
Ursynów
wt i czw 17:00-18:30
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
śr i pt 17:00-18:30
WILANÓWul.Wiertnicza 26
116 163 180 317 519 E-2
pon i śr 19:00-20:30
WOLAul.Kasprzaka 19/21
pon i śr 19:00-20:30
Chłopcy 2003
grupaterminy
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
pon i pt 19:00-20:30
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 17:30-19:00
WILANÓWul.Wiertnicza 26
116 163 180 317 519 E-2
pon i śr 19:00-20:30
Chłopcy 2002
grupaterminy
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
pon i pt 19:00-20:30
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 17:30-19:00
WILANÓWul.Wiertnicza 26
116 163 180 317 519 E-2
pon i śr 19:00-20:30
Chłopcy 2001
grupaterminy
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
pon i pt 19:00-20:30
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 17:30-19:00
WILANÓWul.Wiertnicza 26
116 163 180 317 519 E-2
pon i śr 19:00-20:30
Dziewczęta 2009
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul.Przytulna 3
133 176 SKM
wt 17:30-18:45
czw 18:10-19:25
BIELANYul.Gwiaździsta 35 / ul.Przybyszewskiego 45
wt (Gwiaź.) 19:00-20:30
czw (Przyb.) 18:30-20:00
CENTRUMul.Hoża 11/15
pon i czw 17:00-18:15
MOKOTÓWul.Wiktorska 73
Racławicka
śr i pt 16:45-18:00
PRAGA PŁD.ul.Kwatery Głównej 13
7 9 74 76 188 202
wt 19:00-20:15
pt 18:00-19:15
URSYNÓWul. Teligi 3
Imielin
poniedziałek 19:00-20:30
środa 18:15-19:45
URSYNÓWul.Koncertowa 8
Ursynów
pt 18:15-19:30
można trenować raz w tygodniu lub dodatkowo wybrać jeden termin na Teligi
WAWERul. Bajkowa 17/21
śr i pt 17:15-18:30
WOLAul.Syreny 5/7
10 13 20 24 26 27 44 76
wt i czw 18:45-20:00
Dziewczęta 2008
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul.Przytulna 3
133 176 SKM
wt 17:30-18:45
czw 18:10-19:25
BIELANYul.Gwiaździsta 35 / ul.Przybyszewskiego 45
wt (Gwiaź.) 19:00-20:30
czw (Przyb.) 18:30-20:00
CENTRUMul.Hoża 11/15
pon i czw 17:00-18:15
MOKOTÓWul.Wiktorska 73
Racławicka
śr i pt 16:45-18:00
PRAGA PŁD.ul.Kwatery Głównej 13
7 9 74 76 188 202
wt 19:00-20:15
pt 18:00-19:15
URSYNÓWul. Teligi 3
Imielin
poniedziałek 19:00-20:30
środa 18:15-19:45
URSYNÓWul.Koncertowa 8
Ursynów
pt 18:15-19:30
można trenować raz w tygodniu lub dodatkowo wybrać jeden termin na Teligi
WAWERul. Bajkowa 17/21
śr i pt 17:15-18:30
WOLAul.Syreny 5/7
10 13 20 24 26 27 44 76
wt i czw 18:45-20:00
Dziewczęta 2007
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul.Przytulna 3
133 176 SKM
wt 17:30-18:45
czw 18:10-19:25
PRAGA PŁD.ul.Kwatery Głównej 13
7 9 74 76 188 202
śr 19:15-20:30
pt 19:15-20:30
URSYNÓWul.Lokajskiego 3
Natolin
wt i pt 18:30-20:00
Dziewczęta 2006
grupaterminy
PRAGA PŁD.ul.Kwatery Głównej 13
7 9 74 76 188 202
śr 19:15-20:30
pt 19:15-20:30
URSYNÓWul.Lokajskiego 3
Natolin
wt i pt 18:30-20:00
WOLAul. Deotymy 37
pon i czw 19:00-20:30
Dziewczęta 2005
grupaterminy
PRAGA PŁD.ul.Kwatery Głównej 13
7 9 74 76 188 202
śr 19:15-20:30
pt 19:15-20:30
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
śr i pt 17:00-18:30
WOLAul. Deotymy 37
pon i czw 19:00-20:30
Dziewczęta 2004
grupaterminy
BIELANYul.Gwiaździsta 35 / ul.Przybyszewskiego 45
wt (Gwiaź.) 19:00-20:30
czw (Przyb.) 18:30-20:00
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
śr i pt 17:00-18:30
WOLAul. Deotymy 37
pon i czw 19:00-20:30
Dziewczęta 2003
grupaterminy
BIELANYul.Gwiaździsta 35 / ul.Przybyszewskiego 45
wt (Gwiaź.) 19:00-20:30
czw (Przyb.) 18:30-20:00
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 19:00-20:30
Dziewczęta 2002
grupaterminy
BIELANYul.Gwiaździsta 35 / ul.Przybyszewskiego 45
wt (Gwiaź.) 19:00-20:30
czw (Przyb.) 18:30-20:00
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 19:00-20:30
Dziewczęta 2001
grupaterminy
BIELANYul.Gwiaździsta 35 / ul.Przybyszewskiego 45
wt (Gwiaź.) 19:00-20:30
czw (Przyb.) 18:30-20:00
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 19:00-20:30

Zapraszamy najpierw na próbny trening bez zobowiązań




Dwustronne stroje koszykarskie sygnowane Warsaw Basketball i inicjałami zawodnika. Stroje są obowiązkowe dla zawodników trenujących na stałe.

ZAMÓW STRÓJ


Informacje o płatnościach za treningi (miesięcznie):

160zł miesięcznie za 2 treningi tygodniowo po 90min (Gwiaździsta, Przybyszewskiego, Koncertowa 4, Dembowskiego, Lokajskiego, Bajkowa, Kasprzaka, Skarżyńskiego, Wiertnicza, Siennicka, Teligi, Joliot-Curie) - 100zł za 1 trening tygodniowo
140zł miesięcznie za 2 treningi tygodniowo po 75min (pozostałe grupy) - 90zł za 1 trening tygodniowo

Opłaty za treningi i ligi:
Klub Sportowy Draft sp. z o. o.
50 2490 0005 0000 4520 2719 6561
w tytule: Imię i nazwisko zawodnika, grupa, telefon podany przy zapisach
np.: Jan Kowalski, Koncertowa 2005, 510123123

Opłaty za stroje i koszulki drużynowe:
Sport Basics
05 1140 2004 0000 3202 4852 8531
w tytule: Liga/Strój WB, Imię i nazwisko zawodnika
np.: Strój WB, Jan Kowalski lub Dzika Liga, Jan Kowalski

Dodatkowe informacje:
· Płatności prosimy realizować do 5. dnia miesiąca z góry za dany miesiąc. Płatne przez 10 miesięcy – bez lipca i sierpnia, pełna opłata za miesiąc z feriami.
· Dołączając po 15. dniu miesiąca, można opłacić połowę kwoty.
· Kontuzje, długie choroby oraz rezygnacje zgłaszane mogą być wyłącznie emailem na adres warsawbasketball@gmail.com. Długie nieobecności (przynajmniej 5 treningów pod rząd, zgłoszone najpóźniej po drugim treningu) można zapłacić połowę opłaty za dany miesiąc. Zobowiązanie płatności dotyczy zapewnienia obiektów i trenerów, nie rozliczamy pojedynczych zajęć.
· Treningi prowadzone są zgodnie z kalendarzem szkolnym – tzn. dni wolne od szkoły są również dniami wolnymi od treningów.
· Brat lub siostra może płacić połowę opłaty za treningi. Połowa mniejszej opłaty.


Bezpieczeństwo danych
W związku z nowymi przepisami RODO dodaliśmy informacje o tym jak zajmujemy się Twoimi danymi na stronach dotyczących naszej działalności. Informacje znajdują się w regulaminach rozgrywek, a także w dokumencie: Bezpieczeństwo Danych Warsaw Basketball

Więcej informacji: warsawbasketball@gmail.com
600-728-416 Marcin Popiołek

OSIĄGAJ Z NAMI