Zasady trenowania w 2020/21:
🔍 Przed wejściem na salę mierzymy temperaturę zawodnikom.
👨‍👧‍👦 Rodzice mogą odprowadzać dzieci wyłącznie do wejścia.
🤲 Zawodnicy dezynfekują ręce przed wejściem na salę.


Nie chodzi o wynik
Nie chodzi też o zabawę

Chodzi o walkę
Chodzi o pogoń za przeciwnikiem
Chodzi o współpracę
Chodzi o emocje
Chodzi o przełamywanie własnych słabości
Chodzi o stawanie się coraz lepszym
Chodzi o próbowanie tak wiele razy, aż się uda

CHODZI O OSIĄGANIE SWOICH CELÓW

POZYTYWNA KULTURA PRACY

Tworzymy środowisko, w którym wspieramy, a nie wymagamy. Stawiamy wyzwania tak, aby wymagały wysiłku, ale nie przytłaczały.
Wyzwania, które pokonuje się nie predyspozycjami, ale wytrwałością i dążeniem do rozwoju!
Od początku sezonu 2015/16 nagradzamy Zawodników gwiazdkami (brąz, srebro i złoto) za pokonywanie kolejnych wyzwań w różnych aspektach gry w koszykówkę.

KADRA, ZA KTÓRĄ STOI DOŚWIADCZENIE

Całe nasze życie obraca się wokół koszykówki. Pod naszym okiem szkoliło się już ponad 1000 zawodników z całej Polski!

TRENINGI I LIGI

System treningów i lig dopasowany do potrzeb różnych grup wiekowych. Za nami już ponad 50 lig z draftem, zobacz jak wyglądają skróty z meczów, statystyki i zdjęcia:


Wejdź na strony Lig, żeby dowiedzieć się więcej!

Ostatnie filmy z naszych lig:

NASZ SYSTEM

Dzięki systemowi Draftu jak w NBA drużyny są wyrównane, a każdy zawodnik ma rolę odpowiednią do swoich umiejętności, z sezonu na sezon biorąc na siebie coraz większą odpowiedzialność. To powoduje, że każdy dostaje dokładnie takie bodźce, jakich potrzebuje w swoim momencie sportowej przygody.

WARSZAWA

Możesz z nami trenować w wielu miejscach:

Sezon 2020/21

Wybierz swój rocznik:
Chłopcy:
2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003
Dziewczęta:
2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003
Chłopcy 2011
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul. Przytulna 3
wt i czw 17:30-19:00
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
wt i czw 17:30-19:00
Zapisy na listę rezerwową
CENTRUMul.Hoża 11/15
wt i czw 17:30-19:00
MOKOTÓWul. Joliot-Curie 14
Wierzbno218 222 tram
śr i pt 17:30-19:00
PRAGA PŁD.ul.Kwatery Głównej 13
7 9 74 76 188 202
wt 19:00-20:30
pt 18:00-19:30
URSYNÓWul.Koncertowa 4
Ursynów
pon 17:00-18:30
śr 19:00-20:30
URSYNÓWul. Teligi 3
Imielin
wt i czw 19:00-20:30
WAWERul. Przygodna 2
wt i czw 17:30-19:00
WILANÓWul.Wiertnicza 26a
116 163 180 317 519 E-2
pon i śr 19:00-20:30
Zapisy na listę rezerwową
WOLAul.Syreny 5/7
Płocka10 13 20 24 26 27 44 76
wt i czw 17:30-19:00
Chłopcy 2010
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul. Przytulna 3
wt i czw 17:30-19:00
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
wt i czw 17:30-19:00
Zapisy na listę rezerwową
CENTRUMul.Hoża 11/15
wt i czw 17:30-19:00
MOKOTÓWul. Joliot-Curie 14
Wierzbno218 222 tram
śr i pt 17:30-19:00
PRAGA PŁD.ul.Kwatery Głównej 13
7 9 74 76 188 202
wt 19:00-20:30
pt 18:00-19:30
URSYNÓWul.Koncertowa 4
Ursynów
pon 17:00-18:30
śr 19:00-20:30
URSYNÓWul. Teligi 3
Imielin
wt i czw 19:00-20:30
WAWERul. Przygodna 2
wt i czw 17:30-19:00
WILANÓWul.Wiertnicza 26a
116 163 180 317 519 E-2
pon i śr 19:00-20:30
Zapisy na listę rezerwową
WOLAul.Syreny 5/7
Płocka10 13 20 24 26 27 44 76
wt i czw 17:30-19:00
Chłopcy 2009
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul. Przytulna 3
wt i czw 19:00-20:30
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
pon i śr 17:30-19:00
CENTRUMul.Hoża 11/15
pon i śr 17:30-19:00
MOKOTÓWul. Joliot-Curie 14
Wierzbno218 222 tram
śr i pt 19:00-20:30
PRAGA PŁD.ul Tarnowiecka 4
pon i śr 17:30-19:00
URSYNÓWul.Koncertowa 4
Ursynów
pon 17:00-18:30
pt 18:45-20:15
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 19:00-20:30
WAWERul. Cyklamenów 28
pon i śr 19:00-20:30
WILANÓWul.Wiertnicza 26a
116 163 180 317 519 E-2
pon i śr 19:00-20:30
WOLAul.Kasprzaka 19/21
Płocka
pon i czw 17:30-19:00
Chłopcy 2008
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul. Przytulna 3
wt i czw 19:00-20:30
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
pon i śr 17:30-19:00
CENTRUMul.Hoża 11/15
pon i śr 17:30-19:00
MOKOTÓWul. Joliot-Curie 14
Wierzbno218 222 tram
śr i pt 19:00-20:30
PRAGA PŁD.ul Tarnowiecka 4
pon i śr 17:30-19:00
URSYNÓWul.Koncertowa 4
Ursynów
pon 17:00-18:30
pt 18:45-20:15
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 19:00-20:30
WAWERul. Cyklamenów 28
pon i śr 19:00-20:30
WILANÓWul.Wiertnicza 26a
116 163 180 317 519 E-2
pon i śr 19:00-20:30
WOLAul.Kasprzaka 19/21
Płocka
pon i czw 17:30-19:00
Chłopcy 2007
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul. Płużnicka 4
wt i pt 19:00-20:30
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
pon i śr 17:30-19:00
CENTRUMul.Hoża 11/15
wt i czw 19:00-20:30
PRAGA PŁD.ul. Szaserów 117
102 123 173 202
wt i pt 17:30-19:00
URSYNÓWul.Koncertowa 4
Ursynów
śr 19:00-20:30
pt 18:45-20:15
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 17:30-19:00
WAWERul. Cyklamenów 28
pon 17:30-19:00
pt 19:00-20:30
WILANÓWul.Wiertnicza 26a
116 163 180 317 519 E-2
pon i śr 19:00-20:30
WOLAul.Kasprzaka 19/21
Płocka
pon i czw 19:00-20:30
Chłopcy 2006
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul. Płużnicka 4
wt i pt 19:00-20:30
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
pon i śr 17:30-19:00
CENTRUMul.Hoża 11/15
wt i czw 19:00-20:30
PRAGA PŁD.ul. Szaserów 117
102 123 173 202
wt i pt 17:30-19:00
URSYNÓWul.Koncertowa 4
Ursynów
śr 19:00-20:30
pt 18:45-20:15
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 17:30-19:00
WAWERul. Cyklamenów 28
pon 17:30-19:00
pt 19:00-20:30
WILANÓWul.Wiertnicza 26a
116 163 180 317 519 E-2
pon i śr 19:00-20:30
WOLAul.Kasprzaka 19/21
Płocka
pon i czw 19:00-20:30
Chłopcy 2005
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul. Płużnicka 4
wt i pt 17:30-19:00
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
pon i śr 17:30-19:00
PRAGA PŁD.ul. Szaserów 117
102 123 173 202
wt i pt 19:00-20:30
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
pon i śr 19:00-20:30
Zapisy na listę rezerwową
URSYNÓWul. Grzegorzewskiej 10
Imielin
pon i śr 18:30-20:00
NOWA GRUPA
WAWERul. Cyklamenów 28
śr i pt 17:30-19:00
WILANÓWul.Wiertnicza 26a
116 163 180 317 519 E-2
pon i śr 19:00-20:30
Chłopcy 2004
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul. Płużnicka 4
wt i pt 17:30-19:00
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
pon i śr 17:30-19:00
PRAGA PŁD.ul. Szaserów 117
102 123 173 202
wt i pt 19:00-20:30
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
pon i śr 19:00-20:30
Zapisy na listę rezerwową
URSYNÓWul. Grzegorzewskiej 10
Imielin
pon i śr 18:30-20:00
NOWA GRUPA
WAWERul. Cyklamenów 28
śr i pt 17:30-19:00
Chłopcy 2003
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul. Płużnicka 4
wt i pt 17:30-19:00
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
pon i śr 17:30-19:00
PRAGA PŁD.ul. Szaserów 117
102 123 173 202
wt i pt 19:00-20:30
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
pon i śr 19:00-20:30
Zapisy na listę rezerwową
URSYNÓWul. Grzegorzewskiej 10
Imielin
pon i śr 18:30-20:00
NOWA GRUPA
WAWERul. Cyklamenów 28
śr i pt 17:30-19:00
Dziewczęta 2011
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul. Przytulna 3
wt i czw 17:30-19:00
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
wt i czw 17:30-19:00
Zapisy na listę rezerwową
CENTRUMul.Hoża 11/15
wt i czw 17:30-19:00
MOKOTÓWul. Joliot-Curie 14
Wierzbno218 222 tram
śr i pt 17:30-19:00
PRAGA PŁD.ul.Kwatery Głównej 13
7 9 74 76 188 202
wt 19:00-20:30
pt 18:00-19:30
URSYNÓWul.Koncertowa 4
Ursynów
pon 17:00-18:30
śr 19:00-20:30
URSYNÓWul. Teligi 3
Imielin
wt i czw 19:00-20:30
WAWERul. Przygodna 2
wt i czw 19:00-20:30
WILANÓWul.Wiertnicza 26a
116 163 180 317 519 E-2
pon i śr 19:00-20:30
Zapisy na listę rezerwową
WOLAul.Syreny 5/7
Płocka10 13 20 24 26 27 44 76
wt i czw 17:30-19:00
Dziewczęta 2010
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul. Przytulna 3
wt i czw 17:30-19:00
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
wt i czw 17:30-19:00
Zapisy na listę rezerwową
CENTRUMul.Hoża 11/15
wt i czw 17:30-19:00
MOKOTÓWul. Joliot-Curie 14
Wierzbno218 222 tram
śr i pt 17:30-19:00
PRAGA PŁD.ul.Kwatery Głównej 13
7 9 74 76 188 202
wt 19:00-20:30
pt 18:00-19:30
URSYNÓWul.Koncertowa 4
Ursynów
pon 17:00-18:30
śr 19:00-20:30
URSYNÓWul. Teligi 3
Imielin
wt i czw 19:00-20:30
WAWERul. Przygodna 2
wt i czw 19:00-20:30
WILANÓWul.Wiertnicza 26a
116 163 180 317 519 E-2
pon i śr 19:00-20:30
Zapisy na listę rezerwową
WOLAul.Syreny 5/7
Płocka10 13 20 24 26 27 44 76
wt i czw 17:30-19:00
Dziewczęta 2009
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul. Przytulna 3
wt i czw 17:30-19:00
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
wt i czw 17:30-19:00
Zapisy na listę rezerwową
CENTRUMul.Hoża 11/15
wt i czw 17:30-19:00
MOKOTÓWul. Joliot-Curie 14
Wierzbno218 222 tram
śr i pt 17:30-19:00
PRAGA PŁD.ul.Kwatery Głównej 13
7 9 74 76 188 202
wt 19:00-20:30
pt 18:00-19:30
URSYNÓWul.Koncertowa 4
Ursynów
pon 17:00-18:30
śr 19:00-20:30
URSYNÓWul. Teligi 3
Imielin
wt i czw 19:00-20:30
WAWERul. Przygodna 2
wt i czw 19:00-20:30
WILANÓWul.Wiertnicza 26a
116 163 180 317 519 E-2
pon i śr 19:00-20:30
Zapisy na listę rezerwową
WOLAul.Syreny 5/7
Płocka10 13 20 24 26 27 44 76
wt i czw 17:30-19:00
Dziewczęta 2008
grupaterminy
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
wt i czw 17:30-19:00
CENTRUMul.Hoża 11/15
pon i śr 19:00-20:30
PRAGA PŁD.ul Tarnowiecka 4
pon i śr 19:00-20:30
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 17:30-19:00
Dziewczęta 2007
grupaterminy
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
wt i czw 17:30-19:00
CENTRUMul.Hoża 11/15
pon i śr 19:00-20:30
PRAGA PŁD.ul Tarnowiecka 4
pon i śr 19:00-20:30
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 17:30-19:00
Dziewczęta 2006
grupaterminy
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
wt i czw 17:30-19:00
CENTRUMul.Hoża 11/15
pon i śr 19:00-20:30
PRAGA PŁD.ul Tarnowiecka 4
pon i śr 19:00-20:30
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 17:30-19:00
Dziewczęta 2005
grupaterminy
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
wt i czw 19:00-20:30
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
pon i śr 19:00-20:30
Zapisy na listę rezerwową
Dziewczęta 2004
grupaterminy
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
wt i czw 19:00-20:30
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
pon i śr 19:00-20:30
Zapisy na listę rezerwową
Dziewczęta 2003
grupaterminy
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
wt i czw 19:00-20:30
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
pon i śr 19:00-20:30
Zapisy na listę rezerwową

Zapraszamy najpierw na próbny trening bez zobowiązań

Ściągnij: Karta zapisowa 2020/2021 – Zgoda na udział w treningach

Płatności

Miesięczny koszt: 200zł za 2 treningi w tygodniu lub 130zł za 1 trening w tygodniu. Pozostałe info w karcie zapisowej.
Po dostarczeniu karty zapisowej trenerowi po kilku dniach przyjdzie na Państwa email link do programu Pagaspot obsługującego bramkę płatniczą. Tutaj krótka (44 sekundy) video instrukcja.

Bezpieczeństwo danych
W związku z nowymi przepisami RODO dodaliśmy informacje o tym jak zajmujemy się Twoimi danymi na stronach dotyczących naszej działalności. Informacje znajdują się w regulaminach rozgrywek, a także w dokumencie: Bezpieczeństwo Danych Warsaw Basketball

Więcej informacji: warsawbasketball@gmail.com
600-728-416 Marcin Popiołek

OSIĄGAJ Z NAMI